.

.

Трговска марка ликовна уметност Soleil I Canvas Art by Color Bakery, бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Soleil I Canvas Art by Color Bakery, бела мат, дрвена рамка

DEN 2.00
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Солеил I“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, дрвена рамка : Уметник : Пекара во боја. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите