.

.

Изборот на Сем со плетенка од говедско месо и печурка, 15,5oz

Изборот на Сем со плетенка од говедско месо и печурка, 15,5oz

DEN 2.33
Износ

Изборот на Сем, плетената супа од говедско месо и печурки е бавно врие за да го отклучи својот целосен вкус и натоварен со тендерски исечоци од говедско месо, моркови, целер, компири и бисер кромид. Оваа богата и срдечна супа е совршен начин да се загрееме во студениот зимски ден. Одлично е за брзи и лесни оброци дома или во канцеларија. Направете го оброк и сервирајте со топло сирење и салата од скара или едноставно уживајте во тоа. Оваа супа е направена без конзерванси, а исто така нуди и придобивки од исхраната бидејќи е одличен извор на протеини и витамини A. Доаѓа во подготвена за топлина, микробранова безбедна контејнер за ваша погодност. Нашите вкусно стабилни супи со здрави, од теренски состојки и уникатни комбинации на вкус ќе ве натераат да застанете и да ги вкусите секоја лажица. Именувајте го по нашиот иконски основач, брендот за избор на Сем, им обезбедува на семејствата премиум, високо квалитетни опции за храна и намирници со опциите најдобра вредност. Со нашиот широк спектар на производи што опфаќаат намирници, спакувана храна, претходно спакувана дели, млечни производи и замрзната храна, ви нудиме прилагоден асортиман кој е иновативен и примамлив. Нашите автентични производи се инспирирани од нашето гордо наследство и денес им се верува од милиони клиенти кои ги користат низ целата нација. Упатства за загревање : СОДРИНА СОДРИНА ВО ПАС НА СОДРИНА ТОРП, МИРУВАЕ ПОДГОВОРНО.МИКРОВЕМЕМОВО ОВДЕ И БЕЗ ПЕЛОВНИОТ ФИЛМ. 2 минути. Оставете да застане во микробранова печка 1 минута. Контејнерот и неговата содржина може да бидат жешки, така што внимателно извадете го садот од микробранова печка. Отстранете го филмот. Промешајте и уживајте. Sams Ch Beef Mushrm.

R

Им се допаѓа и на купувачите