.

.

Без граници, јуниорите летаа со жица градник со чаша, големини од 32Б до 40ДД

Без граници, јуниорите летаа со жица градник со чаша, големини од 32Б до 40ДД

DEN 0.67
Износ

Убав додаток на вашите заплашувања-границата со граници за граници има флексибилна жица за удобност, спарена со чаши од пена за истегнување и панел Flex Signature што овозможува комплетно персонализирано вклопување бидејќи чашите се прилагодуваат на вашата единствена форма. Полу-Деми Купот нуди вистинска количина на покриеност со широки, поддржувачки ленти кои се целосно прилагодливи и кука за вкрстена носење. Ingенските крилја на чипка се целосно наредени за дополнителна поддршка за мазнење и чашите се покриени со кадифен, мазен материјал од ткаенина : 89% најлон/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Полу-деми облик на чаша; Флексибилна жица за удобност. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : женски чипка крилја со постава за поддршка. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо со функционалност на вкрстено враќање. Карактеристики : чаша за истегнување пена за прилагодено вклопување. Chraplyенски флекс жичен градник за маица од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите