.

.

Чудо на нација Дете за момчиња, палма плажа Ева Спорт сандали

Чудо на нација Дете за момчиња, палма плажа Ева Спорт сандали

DEN 314.56
Износ

Тој ќе го игра денот надвор во овие симпатични и удобни сандали на плажа Ева Спорт од Wonder Nation. Престојот за престој на глуждот обезбедува безбедно вклопување. Стилот на лизгање со прилагодлива лента за глуждот. Обликувано, перничето со нозе. Не-лизгачки ѓон. Рачно изработено горно и единствено. Избришете чиста. Сандали за палми за спорт за момчиња од мали деца од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите