.

.

Малку starвезда органско бебе уникатно 5pk теловии за кратки ракави, со големина новороденче-24м

Малку starвезда органско бебе уникатно 5pk теловии за кратки ракави, со големина новороденче-24м

DEN 3.00
Износ

Вашето дете ќе го сака нашето носење мали органски тела на starвезди. Сетот вклучува 5 каросерии со кратки ракави, што ви дава повеќекратни резервни копии и опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Можете да изберете да го носите сам или слоевит. Сет на органски органски каросерии со малку starвезди вклучува 5 лаптопи за кратки ракави на рамото. Сертифициран . 100% чист органски памук . Машинско миење и суво суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите