.

.

Повлекувањето на девојчињата на Jordордаче на тексас нозе

Повлекувањето на девојчињата на Jordордаче на тексас нозе

DEN 160.00
Износ

Повлекувањето на девојчињата Jordордаче на нозе е совршен додаток на гардероба. Изгледот на џин и удобноста и леснотијата на ногата, ќе го направи ова "одете до" Пант. Jordордаче. Содржи спандекс за дополнителна удобност и истегнување. 5 стајлинг на џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите