.

.

Panенски панталони со џогер

Panенски панталони со џогер

DEN 2.33
Износ

Чувствувајте се стилски и удобно со овие L.N.V женски влечење на панталони. Тие се изработени од мека и истегната ткаенина која нуди удобност. Овие панталони L.N.V имаат еластичен опсег на половината за удобност и да обезбедат шик изглед. Тие се достапни во низа големини за да можете да го најдете идеалното вклопување. Рејон/најлон/спандекс. Повлечете панталони. Еластична лента за половината. Удобно. Машинско миење ладно. Достапно во различни големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите