.

.

Правда девојки со високи уништувани мини мама Jeanан со закрпи, големини 6-16

Правда девојки со високи уништувани мини мама Jeanан со закрпи, големини 6-16

DEN 2.67
Износ

Правдата ја закрпи мини мама Jeanан ќе биде следниот стил на вашата девојка! Одликувајќи се со карирана крпеница, таа ќе биде подготвена да ја реши следната одлична работа. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да ги комплиментираат вашите девојки некогаш во стилот на еволуирање. Висок пораст. Потресени детали. Опуштено вклопување. 58% памук, 23% вискоза, 18% полиестер, 1% еластан. Свртете се надвор. Машинско миење ладно со слични бои. Користете не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Топло железо на обратно ако е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите