.

.

Firstime & Co.® Индустриска табела на ткаење, индустриска, насликана, тркалезна, метал, во

Firstime & Co.® Индустриска табела на ткаење, индустриска, насликана, тркалезна, метал, во

DEN 3.33
Износ

Ништо не ја поврзува просторијата заедно подобро од одлична табела со акцент, а оној што ќе изберете да го поставите во вашиот дом треба да ја одразува вашата личност и стил. Те слушаме. Останете на тренд и шик на фармата со табелата за индустриски ткаенини First Me & Co.®. Волшената железна база има бронзена завршница со нафта со нафта со рустикално еспресо дрво таблета. Неговиот дизајн инспириран од корпа го прави стилски и разноврсен додаток на кој било дом. Пронаоѓањето на вистинската табела со акцент за да одговараат на вашиот стил никогаш не било полесно благодарение на нашиот широк спектар на производи за живеење на Home First Me & Co.®. Материи за големината - Нашата табела за индустриски ткаенини на Firstime & Co.® има длабочина од 22 "висина, 16,5" и 16,5 ", што го прави голема големина за кој било простор за живеење . Тоа е во деталите - оваа табела со акцент е направена од железо со Бронзена завршница на нафта, комплетна со дрвена, рустикална еспресо таблета и дизајн инспириран од корпа за да му се даде привлечност на фармата . Повеќе отколку што се чини-оваа табела за акцент може да се користи како крајна табела или акцент на влезот . Совршен допир - Нашата табела за индустриски ткаење на First Mime & Co.® е одличен додаток на кој било индустриски декор . Индустриски стил - без разлика дали се преселувате во нов дом или барате подарок, направете изјава за акцент во вашата влезна врата, кујна, дневна соба или бања со Стилско и декоративно индустриско и рустикално парче од Firstime & Co.

R

Им се допаѓа и на купувачите