.

.

Се прашуваат девојки на нација модни џегингс, големини 4- & плус

Се прашуваат девојки на нација модни џегингс, големини 4- & плус

DEN 429.60
Износ

Модните џегингс на чудата на Nation Nation : Изгледот на фармерките во комбинација со чувството на хеланки обезбедува бесконечна удобност додека добро се спаруваме со кој било врв. Изработени во удобно тексас за истегнување за да се движат со неа и во светло миење, овие џегинг ќе бидат совршен додаток на нејзината гардероба. Додавање на конечен допир се детали за уништување за трендовски, да се појави-засекогаш-сега таа е подготвена за целодневно носење и игра! Само на. Материјал : 55% памук/24% полиестер/20% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : класично тенок вклопување. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 Функционални џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; потресено детали. Модните џеги на девојчињата од чудо нација.

R

Им се допаѓа и на купувачите