.

.

Чудо нација бебе момче и дете за момче, ткаена кошула, и панталони облечени облеки, 3 парчиња

Чудо нација бебе момче и дете за момче, ткаена кошула, и панталони облечени облеки, 3 парчиња

DEN 523.04
Износ

Совршено опремено за вашето малечко, овој сет на облека од 3 парчиња е без напор начин да го соберете за таа посебна пригода! Сет со три парчиња вклучува : кошула, блејзер и панталони. Врвот : зашилена јака; кратки ракави; ПРИРАЧНИК ЗА ПРИРАЧНИК; Затворање на копчињата однапред. Блејзер : Затемнети скули; џебови со двојно размавта однапред; Затворање на двојно копче однапред. Панталони : еластична половината со затворање на копчињата за оптимална удобност; Двојни џебови од страничен удар. Супер удобност на истегнување. Меко измиено. Панталони : 100% памук; Блејзер : 95% полиестер/5% еластан; Кошула : 55% памук/45% полиестер. Машина за перење. Увезени. 3 парчиња облечена облека поставена за момчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите