.

.

Трговска марка ликовна уметност „Метју долина диви цвеќиња iii“ платно уметност од Алан Мајхрович

Трговска марка ликовна уметност „Метју долина диви цвеќиња iii“ платно уметност од Алан Мајхрович

DEN 1.33
Износ

Уметник : Алан Мајхровичсубјект : Пејзаж-апелатиј : Традиционално производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има поле на жолти диви цвеќиња во основата на планински ланец. Фотографот на Виновите, Алан Мајхрович, има среќа да може да може да го комбинира своето Страст кон отворено со својата професија. Роден, израснат и едуциран на Средниот Запад, Алан го почувствува повикот на северозападниот дел на Пацификот и се пресели таму во 1980 година. Тој патува широко со ранец и камера за да ги пронајде вонредните места што се појавуваат на неговите вонредни фотографии. Тоа е современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стилови, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност која сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Алан Мајхрович 'Метод долина диви цвеќиња III' платно уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите