.

.

Без граници на згрчената комунална јакна на јуниорите

Без граници на згрчената комунална јакна на јуниорите

DEN 384.00
Износ

Слој во оваа носталгична исечена комунална јакна од без граници. Совршено пролетно преодно парче што го поставува вашиот секојдневен изглед со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; исечен. Тежина : лесна. Должина : 19,5 ”. Јака : точка. Затворање : Предно затворање на копчето. Ракави : Долго. Ockебови : Двојни џебови со размавта на биста. Карактеристики : Акценти на влечење на половината. Исечена комунална јакна на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите