.

.

Уметнички ткајачи Вахан Глобален килим во затворен простор

Уметнички ткајачи Вахан Глобален килим во затворен простор

DEN 3.00
Износ

Колекцијата Harput Feautures ги привлекува глобалните инспирирани дизајни кои се преполнуваат со елеганција и благодат! Совршен додаток за секој дом, овие парчиња ќе додадат еклектичен шарм во секоја просторија! Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Висина на купот : 0,3 ". Само во затворен простор. Моден и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор . сива. Нијанси на јаглен, светло сива, слонова коска. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме редовно празнење и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала област. Канистерските вакууми без шипки за ритам се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречувате вратите . Препорачана е подлога за килими.

R

Им се допаѓа и на купувачите