.

.

Винвуд студио типографија и цитати врамени wallидни уметности „прекрасни“ цитати за убавина и изреки за домашни декори - розова, зелена, 13 19

Винвуд студио типографија и цитати врамени wallидни уметности „прекрасни“ цитати за убавина и изреки за домашни декори - розова,

DEN 639.84
Износ

Прекрасно, е вешто направено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, овој врамен wallиден печатење од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Винвуд студио типографија и цитати врамени wallидни уметнички отпечатоци „Прекрасни“ цитати за убавина и изреки Домашни декор - розова, зелена, 13 „x 19“ Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија и симболи со цитати за убавина и тема за изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рачно врамена во 1.2 "Премиум бела рамка . Уметното печатење е 13 x 19 инчи . печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите