.

.

Студио Wynwood Printed Food & Breamage Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Food & Breamage Canvas Art Print

DEN 3.33
Износ

Пистата Авенија Авенија храна и кујна wallидна уметност платно отпечатоци од овошје „Парфит Фрутили“ - виолетова, зелена парфит Фрутилиќ, е вешто изработено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна виолетова боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декора тема . Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на храна и пијалоци со тема на овошје за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите