.

.

Носо од елени стагс момче, еди rуниор Меморија за пена, фустан, удобна патека на патика на Лофер

Носо од елени стагс момче, еди rуниор Меморија за пена, фустан, удобна патека на патика на Лофер

DEN 287.84
Износ

Дали е тоа патика? Дали е тоа чевли? И двете се! Еди rуниор од елени ќе биде чевли што нема да мора да го убедите вашето дете да го носи. Удобно насекаде, не е потребно питање. Квалитет на кој можете да му верувате : Стариот елен прави чевли уште од 1929 година. Ние сме семејство за чевли од 3 -та генерација и застануваме зад нашите производи 100% . Ако некогаш имате проблем со чевлите, знајте дека сме посветени на тоа да го направиме правилно . разноврсен стил : оваа хибридна патика ги има сите елементи на спортски патика работеше беспрекорно во стилски чевли што вашето дете ќе биде сигурно да го сака . Горниот ткаенина за дишење има доволно чист изглед за убави настани како црква или свадби, додека дното на патиката го прават ова одличен избор за денешниот изглед. Меморија од пена, лесно вклопување и дното на грип-стилот на лизгање со строгите плетени горни прегратки на стапалото на вашето дете и нуди персонализирано вклопување со просторија за одгледување. Флексибилното дното на Ева има гумени инсерти и нуди одлична поддршка, додека перничената EVA insole со мемориска пена помага во поддршката на стапалата на вашето дете . машина што може да се пее за лесно чистење : само миење на ладна вода - миење на рацете или нежен циклус. Измијте сам или со слични бои. Без омекнувач на белило или ткаенина, сув на воздухот. Или - место чисто со влажна крпа и благ детергент. Суво воздух . Спецификации и детали : Овој чевли има плетено горно со дното Ева и гума. Лесна грижа - избришете чиста и тампон.

R

Им се допаѓа и на купувачите