.

.

Игло може да лагуна ладилен ранец, Realtree Brown Camo

Игло може да лагуна ладилен ранец, Realtree Brown Camo

DEN 2.00
Износ

Надворешните лица се среќаваат со нов омилен ранец. Ранецот Igloo Top Grip Realtree е совршен придружник за секој спорт или настан на отворено. Дизајнирано со максимална ладна изолација, вашите пијалоци и храна ќе останат поладни подолго. Нема потреба кратко време на лов или риболов. Со лентите за ранец, можете да ја носите торбата за диво покачување или патување за кампување. Со бројни џебови за вашата хидратација и суви предмети, потребна ви е само една торба за вашето патување. Real Tree ™ Edge Model. Кафеаво камо принт. Max Cold® изолација со 25% повеќе пена. Длабок, изолиран преден џеб. Подложни ленти за ранец. Џебови за хидратација на странична мрежа. Дополнителни ленти за да се одржат повисоки шишиња во место. Подложен поштенски џеб наназад за да се складира рамно. Gusseted предниот џеб за лизгање за дополнително складирање. Меки еднострани ранец ладилник. 12.00 "x 9.00" x 17,00 "инчи.

R

Им се допаѓа и на купувачите