.

.

С. Поло Асн. Јакна за ветерници за ветерници на момчињата со аспиратор, големини 4-16

С. Поло Асн. Јакна за ветерници за ветерници на момчињата со аспиратор, големини 4-16

DEN 288.00
Износ

Лесен, отпорен на вода и стилски, американскиот Поло Асн. Нова неопходна за неговата колекција на надворешни облеки, оваа јакна е лесна, функционална и подготвена за игра. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : јака за стоење; прикачен аспиратор со контрастна обвивка. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Две странични џебови со скриено затворање на предвремени. Карактеристики : обвивка отпорна на вода; лого на левото градите; делумно еластично полите. Јакна за ветерници на момчињата со Худ од американскиот Поло Асн.

R

Им се допаѓа и на купувачите