.

.

Continental ExtrecteContact DW 225 35R Y TIRE FITS: 2012- Lexus IS C, 2008- BMW 335i база

Continental ExtrecteContact DW 225 35R Y TIRE FITS: 2012- Lexus IS C, 2008- BMW 335i база

DEN 1.67
Износ

Премиум ултра-висока перформанси летна гума подесена за возачите кои бараат екстремен зафат во суви и влажни услови, без да жртвуваат живот на трага и удобно возење. Континентал Extrecte Contact DW P225/35 R19 88 Y 340 AA A BSW летна гума. Континентал Extrecte Contact DW P225/35 R19 88 Y 340 AA A BSW летна гума. Континентал Extrecte Contact DW P225/35 R19 88 Y 340 AA A BSW летна гума. Континентал Extrecte Contact DW P225/35 R19 88 Y 340 AA A BSW летна гума. Континентал Extrecte Contact DW P225/35 R19 88 Y 340 AA A BSW летна гума.

R

Им се допаѓа и на купувачите