.

.

Трговска марка ликовна уметност бар usузепе платно уметност од Алан Блаустин, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност бар usузепе платно уметност од Алан Блаустин, црна мат, дрвена рамка

DEN 399.84
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Бар usузепе“ платно уметност од Алан Блаустин, Црна мат, Вуд Рамка : Уметник : Алан Блаустин. Тема : пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите