.

.

Добрата јасен компанија глутен бесплатно зачинет чипс за закуска, 5. Оз

Добрата јасен компанија глутен бесплатно зачинет чипс за закуска, 5. Оз

DEN 56.32
Износ

Добрата компанија за зачинување на закуската jalapeno crisps се нашиот најнов вкус и сигурно ќе донесат малку зачин на следната сесија за закуска. Зачинет со автентично јалапено, секој залак на нашите зачинети чипови од компир јалапено ја спакува совршената количина на топлина, без маснотии и вина. Инспирацијата за создавање совршена јасна се појави кога нашиот основач, Мет, следеше строга диета без глутен. Диетата го инспирираше да го рекреира класичниот чип на канистер. Нашиот фокус отсекогаш создал одлични рецепти за дегустација и навистина да ја подигнеме шипката, моравме да се осигураме дека сите наши производи се направени и со добри состојки. Во компанијата Добра јасно, нашите производи и производствени капацитети се ослободени од јајца, пченица и глутен, кикиритки, ореви од дрвја, риби и школки, семе од сусам, сенф и целер. Нашите производи се овластени за глутен, не-ГМО проект потврден и стабилен со полица. Не се потребни компромиси, не е потребна вина. Целиот вкус, нема вина. Сертифициран глутен бесплатно. Нема вештачки бои или вкусови. 5,6 мл може. Совршено за кутии за ручек и на пат. Околу 6 порции по контејнер. Бесплатно орев, млечни производи и без соја.

R

Им се допаѓа и на купувачите