.

.

Копчето за руно од Ли женско надолу по долги ракави скучна јакна

Копчето за руно од Ли женско надолу по долги ракави скучна јакна

DEN 2.67
Износ

Копчето на женското руно, со долги ракави, јакна за женското копче Ли надолу во волнено руно, јакна од скучна руно, ќе ве задржи топло и удобно оваа сезона. Оваа јакна со копче за долги ракави е направена од тостично волнено руно и има вратен врат за да го задржи студот. Prontебовите од предната кутија и задниот јарем инспирирани од архивите на Ли додаваат стил на оваа обична карирана јакна. Опуштено вклопување. Копчето со долг ракав надолу. Волница карирана ткаенина од руно. Врачен врат. Две џебови од предната кутија. Полиестер 100% . Стил# 1 KFCJ65.

R

Им се допаѓа и на купувачите