.

.

Правда Девојки Француски Тери Меки плетења со плетења, 2- пакет, големини 6-18, Слим и плус

Правда Девојки Француски Тери Меки плетења со плетења, 2- пакет, големини 6-18, Слим и плус

DEN 287.68
Износ

Добијте двојно неверојатно со 2-пакетот француски тери меки плетења од правда! Ова динамично дуо нуди две печатени мијалници за тексас и еластична лента за половината што не се крева на половината-правејќи ги пријатен пар до вашата трендсетинг на модата на модата на модата во училиштето! Направено со нашиот најмек француски тери, ова средно-растојание е совршен додаток на лесен за носење, лесен за парови на изгледот на вашата мода. Спарете го со нејзината славна правда за да изгледа како уникатно колку што е таа! Само на. Материјал : 79% памук, 14% полиестер, 7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : Две плетени џегингс. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил. Подигнување и инсејм : Мидриз; Големина 10 има 24 1/2 "Inseam. Pебови : Функционални џебови за грб. Карактеристики : Дизајн на летање на Faux, нефункционални предни џебови, без обележја. Правдата нуди парчиња тренд и класични најважни за да го надополнат постојано еволуираниот стил на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите