.

.

Весткот Титаниум Ротари секач, за занает, боите може да варираат, 1-броја

Весткот Титаниум Ротари секач, за занает, боите може да варираат, 1-броја

DEN 287.20
Износ

Ротациониот секач со врзан за титаниум Весткот е три пати потежок од нелекуваните сечила од не'рѓосувачки челик. Ротаријата доаѓа со безбедносен штит, како и брзи и лесни сечила за замена. Креирање на вашето следно ремек -дело е лесно кога имате најдобри алатки за работа. Весткот, лидерот во сечење технологија ви носи координиран асортиман на сите основни алатки што ви се потребни за да ги донесете вашите идеи во живот. Весткот титаниум врзан од 45мм ротирачки секач : титаниум врзани лопати, 3x потешко од нелекувани сечила од не'рѓосувачки челик. Вклучува безбедносен штит. Брзи и лесни сечила за замена. Смачките за употреба на средна должност низ слоеви на ткаенина, слоеви на хартија, Felt и винил, chenille, Applique, ткаена крпа и картон. Боите се разликуваат и не можат да се наведат кога се нарачуваат : морнарица, виолетова, корали. Завршете со гаранција за живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите