.

.

Време и време женски понте панталони со целосна должина, кратки, 28 inseam

Време и време женски понте панталони со целосна должина, кратки, 28 inseam

DEN 1.33
Износ

Талент за пожари! -Однесете го овој пат и целосната должина на Ponte Ponte Pante и завршете го изгледот со џемпер од пуловер или одете на опуштен и женски ансамбл со неискрена бела блуза за разноврсни опции за стилизирање. Овие панталони од понте се направени во мека, истегнување ткаенина со нога на одблесокот што го дава тој ретро изглед. Повлечете ги и уживајте во мекиот и истегнат, движете се со тоа. Силуетата со ласкави пламен помага во издолжување на изгледот на нозете. Има дури и забавен пресек пред тоа што создава трендовски изглед совршен за секоја пригода, задолжително за работа или игра, овие разноврсни панталони прават да се подготвуваат за секоја пригода без напор. Само на. Материјал : 67% рајон/29% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : тенок на колковите и бутот со одблесочна нога. Подигање и инсејм : високи; 28 ”. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 нефункционални џебови на грб. Карактеристики : Истегнете ткаенина за да се движите со вас цел ден. Pените со целосна должина од панталони од понте од време и Tru.

R

Им се допаѓа и на купувачите