.

.

Зајдисонце и шести помлади „четкани вафли“ и сет на шорцеви, 2 парчиња

Зајдисонце и шести помлади „четкани вафли“ и сет на шорцеви, 2 парчиња

DEN 239.68
Износ

Весен изглед, лесен вклопување и исто како што ја имате вашата нова униформа на топло време. Стил на зајдисонце; кратки ракави; трим на работ на зелена салата; исечена должина; сите текстури. Карактеристики на шорцеви : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со врзана вратоврска; две странични џебови; Текстура на сите. Исечена маица и шорцеви поставени за помлад од зајдисонце и шести.

R

Им се допаѓа и на купувачите