.

.

Трговска марка ликовна уметност Светили сали Канвас уметност од Лоис Брајан

Трговска марка ликовна уметност Светили сали Канвас уметност од Лоис Брајан

DEN 2601.60
Износ

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, Лоис Брајан се опишува себеси како 10-годишно мало дете, паметно маскирано како „жена на одредена возраст“. Врска, градинарска варијанта, среќно оженета фотографија.

R

Им се допаѓа и на купувачите