.

.

Бесплатно склопување женски без ракави се вклопуваат и фустани од пламен

Бесплатно склопување женски без ракави се вклопуваат и фустани од пламен

DEN 2.33
Износ

Опуштете се и уживајте во зачудувачката едноставност на фустанот за фит и пламен на слободното склопување. Дизајниран со сончев ден на ум, лизнете го со патики или сандали и одите. Силуетата без ракави без ракави е женствена и ласкава и толку лесна за носење соло или слоевит со јакна или кардиган. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Fit и Flare. Должина : MIDI должина; 44 "Долго од центарот на задниот врат. Затворање : Стил на пуловер со вратоврска и клуч. Ракави : без ракави. Џебови : два џебови од страничен шеф. Карактеристики : Еластизиран екипаж; еластична лента; Се облекуваат од бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е достапен и е посветен на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слоевите и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание .

R

Им се допаѓа и на купувачите