.

.

Роген Пополнете близнак XL кралица трокреветна кревет темна бронза

Роген Пополнете близнак XL кралица трокреветна кревет темна бронза

DEN 2.67
Износ

Сет вклучува : Еден (1) Трикратен кревет кревет Rheavy Duty Metal Triple Bread Cred Завршен во темна бронза rfull-ven-twinxl-над-queen Конфигурација rtwo Погодни отстранливи ленти може да се прикачат на кој било дел од креветот rconsstructed со челик Комплети за rslat Вклучени rmetal финиш : темна бронза rmattress подготвена rtested статичка тежина : 400 фунти. Топ/400 фунти. Среден/400 фунти. Потребно е дното Rassembly : Да, создадете кохезивно, современо чувство во која било просторија со овој троен кревет кревет. Со можност за одвојување на три кревети, или која било комбинација помеѓу нив, оваа база лежи рамно на подот. Вградените скали помагаат да се издолже рационализираната силуета, со елегантни и соодветни чувари на шини. Темна бронзена завршница ги елегантни мазни линии и додава структура на кој било модерен простор. Овие бухти се елегантни и чисти, совршени за модерен мотив.

R

Им се допаѓа и на купувачите