.

.

Девојки поставени со скутер за Jerseyерси

Девојки поставени со скутер за Jerseyерси

DEN 2.67
Износ

Веднаш проширете ја гардеробата на вашето малечко топло време со сет на облека со 3 парчиња девојки во кој се наоѓа иконскиот лик на Дизни Мини Маус. Теј со кратки ракави, врвот на резервоарот и симпатичен скутер се вклучени во сетот за голема вредност. Врвовите имаат стилски графики на Мини глувци од предната страна, додека здолништето има прекрасен дрес на надворешниот и сет на внатрешни шорцеви за целодневна удобност. Овој официјално лиценциран комплет за облека на Мини Маус прави одличен подарок за младите навивачи на Дизни. 3 парчиња на девојки од Мини Маус со скутер на Jerseyерси : ТЕЕ : 60% памук, 40% полиестер. Резервоар : 50% полиестер, 38% памук, 12% рајон. Здолниште : 96% полиестер, 4% спандекс (внатрешни шорцеви : 60% памук, 40% полиестер). Маица, резервоар и скутер. Сет на облека со 3 парчиња. Tee : Graphic Minnie Mouse Graphic од предната страна. Кратки ракави. Деколте за лажичка. Директно полите. Резервоар : Графички Minnie Mouse од предниот дел. Деколте за лажичка. Hi-lo полите. Без ракави. Скутер : Jerseyерси е надворешна со сеопфатна печатена шема. Внатрешни шорцеви со цврста боја. Покриена еластична лента за половината. Официјално лиценциран производ на Дизни. Достапно во Galaxy Blue. Измијте внатре надвор, машината измијте ладно со како бои, нежен циклус, не бели, не се троши суво ниско, ниско железо на обратно, ако е потребно, не печатење на железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите