.

.

Томас возот памук тесен фит пижами, сет со 2 парчиња

Томас возот памук тесен фит пижами, сет со 2 парчиња

DEN 191.84
Износ

Вашето мало момче ќе сака да спие и да лежи наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој има неговите омилени ликови. 2-ПЦ сет вклучува шарен печатен врв со долг ракав и долг дно со еластична лента за половината. Памучно ребро. Сноп-вклопување. Сет од 2 парчиња. Врвот со долг ракав со долго дно. Шарени отпечатоци. Памук плете. Еластична лента за половината на дното.

R

Им се допаѓа и на купувачите