.

.

Погледнете го поголем месечен календар на подлога за неделна биро, октомври - декември, 17 22 виолетова

Погледнете го поголем месечен календар на подлога за неделна биро, октомври - декември, 17 22 виолетова

DEN 146.08
Износ

Види го поголемиот месечен/неделен календар на подлогата на бирото, јасно обележани дневни простори за да се напише обилен простор. Исто така, служи како десктоп -блотер за мазна и мека површина за пишување. Дупка прободена, овозможува висина или десктоп употреба. Аголските чувари и цврстата поддршка обезбедуваат страниците да лежат рамно. Служи како десктоп -размав за мазна и мека површина за пишување. Неговиот шарен дизајн го подобрува изгледот на која било работна површина или wallид. Големина : 17 "x 22". Запознавањето опфаќа 15 месеци од октомври 2022 до декември 2023 година. Виолетова.

R

Им се допаѓа и на купувачите