.

.

Дома Динами Премиум Никола современа боја на блок област, црвено кафеава, 5'2 x7'4

Дома Динами Премиум Никола современа боја на блок област, црвено кафеава, 5'2 x7'4

DEN 3.00
Износ

Колекцијата Home Dynamix Premium нуди впечатливи современи килими по многу прифатливи цени. Олефинот со боја на почвата и олефин, го прават овој килим практичен избор за денешните активни домаќинства. Апстрактниот дизајн на кутии и квадрати ќе додаде возбудлива фокусна точка на секој модерен декор. 100% полипропилен. Засилено со поткрепа на јута платно за додадена стабилност и издржливост. Достапна големина : 21 "x 35" 1'9 "x 7'2" 3'7 "x 5'2" 5'2 "x 7'4" 9'2 "x 12'5" 26 "Ранер. Препорачајте употреба со не-лизгање што не се лизга.

R

Им се допаѓа и на купувачите