.

.

Бесплатно собрание, женска кошула за ракави за ракави

Бесплатно собрание, женска кошула за ракави за ракави

DEN 0.33
Износ

Здраво сонце! Добредојдовте кошула на бесплатната собрание со разиграни ракави за мафини и летна силуета А-линија во вашата топла временска гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Должина : кошула; 36 ”долг од висока точка на рамото на големината S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : еластизиран U-врат; ласкава силуета А-линија; само-вратен појас со јамки на ременот; нелиран. Кошула за ракави за ракави за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите