.

.

Brinley Co. женски плетенка гладијатор сандала

Brinley Co. женски плетенка гладијатор сандала

DEN 639.84
Износ

Барате уникатна сандала за гладијатор? Не гледајте подалеку од Сандал Нева од Бринли Ко. Оваа сандала има детали за повеќе каиш, половина цврсти и половина плетенка ленти. Исто така, се одликува со двоен акцент на тока и патент на задниот дел од петицата за лесно лизгање. Овие сандали се изработени со кожена кожа и човечки материјали. Отворен пети е истакнат на овој чевел. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. ОПИКЦИЈА : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите