.

.

Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - Браун

Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - Браун

DEN 768.00
Износ

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици со розова кутија - кафеава.

R

Им се допаѓа и на купувачите