.

.

Кабел за глава на Милвоки, ИН. Ft

Кабел за глава на Милвоки, ИН. Ft

DEN 2399.84
Износ

Пролет на индустриски челик : 2-годишна гаранција од дефект или кршење компатибилна со Milwaukee M12 Dright Snake и други машини за чистење на професионални мозоци цврсто полимерно јадро : јачина : носи моќ преку крајот на кабелот Фле Кабел Милвоки Кабел за глава, 1/4 in. X 25 ft.

R

Им се допаѓа и на купувачите