.

.

Вклучување на групата за рака

Вклучување на групата за рака

DEN 1.33
Износ

FILA Running Arm Band ¢ Contured Contored Design Flexes за обичај, поддржано вклопување-направено со врвен квалитет, неопрена без латекс за издржливост и максимална топлинска изолација-засилено шиење Â Внатрешната постава ја одвраќа апсорпцијата на влагата и ја одржува позицијата позиција- ¢ Цврсто затворање на велкро.

R

Им се допаѓа и на купувачите