.

.

Време и трајно чистење подигање- ширина на ширина

Време и трајно чистење подигање- ширина на ширина

DEN 2.33
Износ

Овој чизми за време на дамите и Tru Hiker е удобно, издржлив и стилски. Одликувајќи се со мека јака и отпорен на лизгање, овие груби прекрасни чизми ќе ги задржат нозете топли и перничиња каде и да одите. Исклучиво на. Тркалезна пети, мемориска пена удобен чорап, лесен за лепење, квалитетна конструкција, Durabler ,. Увезени ,. ПУ+крзно горе, срда од сртот со кожено ставање ,. Земја на потекло : Камбоџа,. Содржина на ткаенина : 12,27% полиестер горен, висина на потпетицата : 1,61инх, Упатство за нега : само суво чисто.

R

Им се допаѓа и на купувачите