.

.

Stuple Industries iousубопитно Бостон Тероир домашно милениче куче на зелена скејтборд новини мулти-бои, декоративни перници

Stuple Industries iousубопитно Бостон Тероир домашно милениче куче на зелена скејтборд новини мулти-бои, декоративни перници

DEN 236.48
Износ

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Димензии : 18 x 18. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чиста точка . инсерти за перници и случаи се направени од мек кадифен полиестер материјал. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња . Дизајн од Ени Ворен.

R

Им се допаѓа и на купувачите