.

.

Момци на Фортнит? Спиење на пижама ќебе

Момци на Фортнит? Спиење на пижама ќебе

DEN 271.84
Износ

Подгответе ги за кревет и Fortnite сесија во овој удобен спиење? Совршен за кој било млад гејмер. Хауба; Печатени и трим акценти. Затворање на поштенски преден дел. Печатени детали однапред. Долги ракави; Обврски манжетни и полите. Отпорен на пламен. © Epic Games, Inc., сите права се задржани. 100% полиестер. Машина за перење. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите