.

.

Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2005-Тојота Камри

Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2005-Тојота Камри

DEN 2.33
Износ

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Решетка За Замена, Хром/Сребро, Ле/КСЛЕ Модели, Јапонија Изградена. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На Вашиот 2005-2006 Тојота Камри. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Стандардна Замена Предна Решетка, Одговара 2005-2006 Тојота Камри Хром/Сребро, Ле/КСЛЕ Модели, Јапонија Изградена, Изработена од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

R

Им се допаѓа и на купувачите