.

.

Солиден Мечка Момче Затворени Прсти Деца Спорт Сандали-Блк Фуксија, 2

Солиден Мечка Момче Затворени Прсти Деца Спорт Сандали-Блк Фуксија, 2

DEN 319.84
Износ

Солиден Мечка Момче Затворени Прсти Деца Спорт Сандали. Практично затворање со кука и јамка за супериорно вклопување и прилагодливост. Спортската сандала со затворени прсти им нуди на децата најдобра заштита, совршена за плажа, базен или кој било склоп на пролет/лето. Одговара на сите видови прилики. Совршен за семејни излегувања, време за играње или излегување во соседството. Овие Сандали Со Затворени прсти им нудат на децата најдобра заштита. Овие се совршен натпревар за плажа, базен или било која пролет/лето се соберат. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Стилски : Неговиот разноврсен дизајн ги прави да се вклопат во голема разновидност на ситуации. Издржлив : ѓонот ќе трае со месеци на абење и многу повеќе!. Затворен Прст : овој дизајн ги одржува прстите свежи, удобни и безбедни. Висококвалитетно : Направено имајќи го предвид искуството на корисникот.

R

Им се допаѓа и на купувачите