.

.

во. во.Потпис Обичен Огледало-Париски Сребро

во. во.Потпис Обичен Огледало-Париски Сребро

DEN 784.00
Износ

Димензии на огледалото : 16 " х 22".Заврши : Париски Сребро.Стилот на рамката се додава на големината на огледалото, затоа, надворешните димензии ќе варираат во зависност од стилот на рамката.- ШКУ : ZX9 AFNA527 16 во.х 22 во.Потпис Обичен Огледало-Париски Сребро.

R

Им се допаѓа и на купувачите