.

.

Наоткриено Мало Бебе Униз Летни Облеки Ромпер Со Кратки Ракави Врвови За Животински Принт Шорцеви Панталони Облека

Наоткриено Мало Бебе Униз Летни Облеки Ромпер Со Кратки Ракави Врвови За Животински Принт Шорцеви Панталони Облека

DEN 0.33
Износ

Опис на производот. Табела со големини (см/инч) : . Големина(см)tttttttttt t. 70t Bust : t54t Врвови Должина : t40 пресврт : t38t Шорцеви Должина : t20t Возраст : t6 - 12 Месеци. 80t Bust : t56t Врвови Должина : t42 пресврт : t40t Шорцеви Должина : t22t Возраст : t12 - 18 Месеци. 90t Bust : t58 Ttops Должина : t44 пресврт : t42t Шорцеви Должина : t24t Возраст : t18 - 24 Месеци. 100t Bust : t60 Ttops Должина : t46t Половината : t44t Шорцеви Должина : t26t Возраст : t2-3 Години. tttttt TTT T T T t t t t t t t t 70t Bust : t21,26 Ttops Должина : t15, 75 пресврт : t14, 96 Tshors Должина : t7, 87 t Age : t6 - 12 Месеци. 80t Bust : t22.05 Ttops Должина : t16, 54 пресврт : t15, 75 Tshors Должина : t8, 66 t Age : t12 - 18 Месеци. 90t Bust : t22, 83 Ttops Должина : t17, 32 пресврт : t16, 54 Tshors Должина : t9, 45 t Age : t18 - 24 Месеци. 100t Bust : t23, 62 Ttops Должина : t18, 11 пресврт : t17, 32 Tshors Должина : t10, 24 t Age : t2-3 Години. Спецификации. Пол : Унисекс . Материјал : Полиестерски памук. Стил : Тренд, мода. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 1-3 см според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Содржина На Пакетот. 1 х Ромпер. 1 х шорцеви . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестерски памук, мек, удобен за носење и пријателски за кожата. Дизајн : Краток ракав, ромпер за животински принт+комплет облека од 2 парчиња, фина изработка, ги прават вашите деца да изгледаат модерно и слатко. Повод : Погоден За различни прилики, како што се фотографија, дома, секојдневно, секојдневно носење итн. Подарок : тоа не е само одличен подарок за вашите деца, туку и одличен роденденски или празничен подарок за децата на вашето семејство и пријатели. Фина изработка : висококвалитетна и сигурна, обрнувањето внимание на деталите е гаранција за квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите