.

.

Нулум Гроздобер Мирела Област Килим или Тркач

Нулум Гроздобер Мирела Област Килим или Тркач

DEN 0.33
Износ

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со неверојатен Цветен дизајн. Овој Тепих Од Мешавина Од Полпропилен памук сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Изработен од 75% Полипропилен, 25% памук. Беж во боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите