.

.

Sngxgn Женски Костими За Капење Танкини Плус Големина Костим За Капење За Жени Контрола На Стомакот Еден Костим За Капење Гроздобер Костими За Капење Зелена XL

Sngxgn Женски Костими За Капење Танкини Плус Големина Костим За Капење За Жени Контрола На Стомакот Еден Костим За Капење Гроздобер

DEN 415.84
Износ

2023 Женски Костим За Капење Цврст V Возбудлив Врат Елегантен Тенок Костим за Капење. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 156гр. големина На Пакетот : 15х15х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Шорцеви За костими за капење табела : . Големина : С Под Биста : 66см/25,98" Половината : 56-70см/22,05-27,56" : 72-92см/28,35-36,22" Должина : 72см/28,35"Големина : М Под Биста : 70см/27,56" Половината : 60-74см/23,62-29,13" : 76-96см/29,92-37,80" должина : 73см/28,74"големина : л под биста : 74см/29,13" половината : 64-78см/25,20-30,71" : 80-100см/31,50-39,37" должина : 74см/29,13"големина : xl под биста : 78см/30,71" половината : 68-82см/26,77-32,28" : 84-104см/33,07-40,94" должина : 75см/29,53"големина : ххл под биста : 82см/32,28" половината : 72-86см/28,35-33,86" : 88-108см/34,65-42,52" должина : 76см/29.92" ве молиме проверете ја табелата со големини подолу за да го обезбедите Вашето / одрекување од боја : поради поставките, дефинициите за пиксели, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. Ние Се Стремиме Да Ги Направиме Нашите Бои Што Е Можно Попрецизни. Сепак, Боите Се Приближување На Вистинските Бои. Одликувајќи Се Со Технолошка Растеглива Ткаенина што Ве Одржува Удобно и Суво. Повод : Гроздобер Дводелни Костими За Капење За Жени, Светла Боја И Стил, Тенки Костими За Капење Комплети Во Разни Цветни Принтови, Облека За Плажа За Тропски Одмори, Лето, Базен За Засилувачи На Плажа Со Шик Дезен. Внимание Ве Молиме Вашиот Костим За Капење Со Нашата Табела Со Големини Од Нашата Слика Наместо Табелата Со Големини. Овој Костим За Капење Со Плус Големина Е Изработен Од Мазен, Мек, Еластичен И Брз Сув Материјал. За Базен, Сурфање, Крајбрежје На Плажа, Тропски Одмори, Меден Месец И Одмор. Повод : Погоден За Лето, Секојдневни Излети, Плажа, Одмор, Пикник, Патување, Пливање, Сурфање, Возење, Базен, Воден Парк, Забава Во Базен И Капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите