.

.

Санвиглор Менс Флип-апостолки Се Лизгаат На Танга Сандали Летен Слајд Сандал Туш Лесни Меки Подножја Против лизгање Удобност Плажа Чевли Вино Црвено 8

Санвиглор Менс Флип-апостолки Се Лизгаат На Танга Сандали Летен Слајд Сандал Туш Лесни Меки Подножја Против лизгање Удобност

DEN 335.84
Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Флип Апостолки, Танга Сандали, Летни Влечки, Флип-Апостолки На Плажа, Рамни Сандали, Обични Чевли Тип На Шема : Шарени Боја : Каки, Сива, Црна, Црвена Вино (По Избор)Големина : САД 6.5, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10, САД 10.5, САД 11.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Еваутсол : Тип На Пвчел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Сезона Без Грб : Летни Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Карактеристики На Плажа : 1. Обичниот флип апостолки горниот дел е изработен ОД материјал ЕВА, кој е мек и нема да ви ги трие стапалата. Исто така, осигурајте се дека прстите и стапалата се чувствуваат удобно.2. Еколошки пвц мек ѓон, мек и флексибилен, одговара на стапалата при одење, ефикасно амортизирање и не е лесно да се деформира по долгорочно носење.3. Надворешниот ѓон отпорен на абење е комбиниран со дизајнот на долната текстура, што може да го зголеми триењето помеѓу ѓонот и земјата, висок коефициент против лизгање, погоден за дрвени подови, керамички плочки, цемент и други подови.4. Модните внатрешни и надворешни флип-флоп сандали се разноврсни во лето. Совршено е да ги носите на пешачење, на патувања со брод, пешачење по плажи, а исто така погодни за затворени простории, дом, базен, спа центар итн.Содржина на пакетот : 1 Пар флип-апостолки За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МЕКО АБЕЊЕ : флип апостолки машките изработени од лесен мек ева материјал имаат меко подножје, перниче на секој чекор. ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ВОДА И БРЗО СУШЕЊЕ : апостолките се водоотпорен материјал, лесен за чистење и брзо сушење. Удобно за носење на плажа или базен. ЛЕСНИ И УДОБНИ : апостолките се направени од лесен материјал, го прават полесен и поудобен, не ви даваат чувство на ништо и исто како одење во облаци. ОТПОРЕН НА ЛИЗГАЊЕ : подобрениот дизајн на текстурата на надворешниот ѓон е близу до земјата, обезбедувајќи влечење без лизгање, отпорен на абење, лесен и издржлив, погоден за внатрешна и надворешна употреба. ПОВОД ЗА ОБЛЕКА : едноставниот дизајн и удобното вклопување ги прават задолжителни за гардероба на летна плажа. Тоа се совршени апостолки за топло време кои совршено се комбинираат со шорцеви, носење на плажа или костими за капење. Во меѓувреме погоден за многу сцени, внатрешна и надворешна активност, плажа слободно.

R

Им се допаѓа и на купувачите