.

.

Јин Силиконски Лажица Одмор Топлина Отпорни Кујнски Прибор Шпатула Миксер Рампа Носителот

Јин Силиконски Лажица Одмор Топлина Отпорни Кујнски Прибор Шпатула Миксер Рампа Носителот

DEN 223.68
Износ

спецификации : . здрав и безбеден силиконски материјал, лесен за чистење. тангинг дизајн за погодно складирање. t Can стави лажица, шпатула, миксер и други кујнски прибор. илјадници кујна суштинска алатка за складирање. т . ттип : Лажица Одмор. tquanty : 1 Pc. материјал : Силикон За Храна. карактеристики : Висечки Дизајн, Лесен За Чистење, Отпорен на Топлина, Пренослив. цизе : 19,5 см х 9,5 см/7,67 "х 3,74" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т1 х Лажица Одмор (Други Не Се Вклучени) Здрав и безбеден силиконски материјал, лесен за чистење. Виси дизајн за погодно складирање. Може да стави лажица, шпатула, миксер и други кујнски прибор. Кујна за домаќинство основна алатка за складирање. Кујнски Алатки И Гаџети.

R

Им се допаѓа и на купувачите